CZ
Volné pozice 

Volné pozice

IS Support Specialist

Hledáme empatického člověka pro podporu systémů používaných v E-commerce Holdingu. Náplň práce: komunikace s uživateli i programátory práce s programy na správu projektů pomoc testerskému týmu s testováním frontendu i backendu komunikace a spolupráce se zákaznickou podporou a skladem práce v excelu záškolování uživatelů do našich systémů Požadavky: zkušenosti s informačními systémy analytické myšlení pasivní … Pokračování textu IS Support Specialist

Junior Controller

Náplň práce •Příprava podkladů, dat pro analýzy, finanční plánování a reporting •Spolupráce na finančním plánování (budgeting/forecasting) •Příprava, tvorba podkladů, dat pro interní použití, ad hoc analýzy •Spolupráce na měsíčních a ročních účetních závěrkách •Controlling výnosů a nákladů, analýza odchylek a jejich interpretace Očekáváme •VŠ vzdělání z oblasti ekonomie •Min. 1-2 roky praxe ve financích •Orientace … Pokračování textu Junior Controller

CHCEŠ PRODÁVAT TY NEJČTENĚJŠÍ BUX? STAŇ SE BUXMAKEREM (pro Bux.cz)

BUX: BUX je jednotka informací, převážně tištěná či elektronická, vytvářená za účelem šíření informací, zábavy či relaxace. Mnohdy také nazývána jako kniha.

Propadli jste BUXům? Poznáte, která knižní novinka je trhák? Dokážete vyjmenovat všechny autory severské krimi rychleji, než se řekne Harry Hole? Máte přehled, obchodního ducha a vaše intuice vás nikdy nezradí? Pak se vám bude líbit ve světě BUX.cz. Právě hledáme zapáleného knihoznalce pro online knihkupectví BUX.cz

OBCHODNÍK PRO KOLONIAL.CZ

Baví Vás obchod? Umíte budovat a udržovat síť zákazníků? Pak pro vás máme práci!

Koloniál je moderní e-shop s potravinami, který mění zažité způsoby jejich prodeje a doručování. Na našem e-shopu si zákazníci vyberou nákup, který jim zcela čerstvý dovezeme až domů, prakticky až do ledničky.

Nyní hledáme člověka, který posílí náš obchodní tým a pomůže nám dále rozvíjet značku Koloniál. Troufáte si uspět v tomto neotřelém businessu?

OBCHODNÍK PRO FIREMNÍ KLIENTELU (Kolonial.cz)

Baví vás obchod? Umíte budovat a udržovat síť zákazníků? Pak pro vás máme práci! Koloniál je moderní e-shop s potravinami, který mění zažité způsoby jejich prodeje a doručování. Na našem e-shopu si zákazníci vyberou nákup, který jim zcela čerstvý dovezeme až domů, prakticky až do ledničky.

SENIOR MARKETING SPECIALIST

E-commerce Holding represents a network of specialized online stores co-owned by Rockaway group and Czech Media Invest. Since its launch in 2014, it has built 17 online stores with total customer base of 3 million users. By the beginning of 2016, they are going to broaden their portfolio with new verticals, and start expansion and building the position of a regional player.

SENIOR SEO/SEARCH SPECIALIST

E-commerce Holding represents a network of specialized online stores co-owned by Rockaway group and Czech Media Invest. Since its launch in 2014, it has built 17 online stores with total customer base of 3 million users. By the beginning of 2016, they are going to broaden their portfolio with new verticals, and start expansion and building the position of a regional player.

SOFTWARE ARCHITECT

Jsme E-commerce holding – společnost, která usiluje o rozvíření stojaté vody české a evropské e-commerce. Chceme dělat věci jinak, být kreativní. Věříme, že s dokonalou technologií, kvalitním zákaznickým servisem a špičkovými službami to dotáhneme daleko. Chceš nám pomoci?

PHP DEVELOPER (PROČ HLEDÁME PROGRAMÁTORA?)

Chceš programovat systém, který bude obsluhovat miliony requestů denně s pravidelnými špičkami? Jsme rychle rostoucí uskupení e-shopů a hledáme člověka, který se nebojí výzev a skokových nárůstů návštěvnosti. Aktuální denní návštěvnost našich projektů je 100.000+ a v sezóně dramaticky naroste. U nás si osaháš nejlepší technologie na trhu v každodenní praxi.

SCRUM MASTER

Máš agilní myšlení? Pojmy jako stand-up, grooming nebo backlog ti nejsou cizí? Chceš vést svůj tým při vývoji softwaru, který bude obsluhovat miliony requestů denně s pravidelnými špičkami? Pak čti dál, protože pro tebe máme práci.

Vedoucí směny a Teamleader skladu.

Pro náš logistický tým hledáme zkušené kandidáty na pracovní pozice Vedoucí směny a Teamleader skladu.

Pracovník zákaznického servisu (HPP, DPP) – LIBEREC

Jsi komunikativní a rád/a mluvíš s lidmi? Tak pojď pracovat k nám na zákaznický servis. Aktuálně totiž hledáme kolegy nebo kolegyně pro Customer Servis. Nejsme Call centrum, nejsme jen operátoři, u nás toho zajišťujeme mnohem víc…

Obchodní manažer Prodeti.cz (kategorie dětského pokoje a doplňků)

Prodeti.cz je jeden z nejrychleji rostoucích eshopů pro naše nejmenší. Na eshopu najdete od oblečení, plenky až po hračky, zkrátka úplně všechno co potřebujete aby vaše děti byly co nejspokojenější. Nově prodeti.cz nabízí vybavení dětských pokojíků a právě pro tento segment hledáme vás!

Jsou pro Vás děti inspirací na každém kroku? Komunikace je pro Vás hra, kterou vždycky vyhrajete? Když se rozjedete, jste k nezastavení? Cítíte se nejlíp na svém vlastním písečku? Pak se vám v Prodeti.cz bude líbit.

Central Procurement Assistant

Chceš se realizovat v oblasti logistiky? Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni se zájmem o tuto oblast na pozici Central Procurement Assistant.

Datový analytik

Zajímá tě E-commerce a rád analyzuješ data? Pak jsi náš člověk. Do Business Intelligence týmu hledáme datového analytika. Děláme in house řešení pro E-commerce holding – nejvýznamnějšího hráče v tuzemském internetovém obchodu. Ve zkratce – jsme velké nákupní centrum, kde najdeš plno e-shopů, koupíš, co tě napadne a to vše z pohodlí gauče. U toho chceš/musíš být!

Příručí (řidič/řidička) pro Kolonial.cz

Hledáte nové uplatnění? Nebaví vás trávit každý den na stejném místě? Rádi byste ráno skočili do auta a vydělávali si jeho řízením? Pokud jste zdatný řidič/řidička a jste z Prahy a okolí, pak máme místo právě pro vás.

Tester

Čím dál tím víc nákupů se přesouvá na internet a E-commerce Holding má ambici stát se největším internetovým obchodním centrem. Už teď patříme mezi nejvýznamnější hráče v tuzemském internetovém obchodu a to jsme sotva začali. Určitě znáte Koloniál, CZC nebo Parfemy.cz, i ty patří k nám. Chceš se podílet na rozvoji E-commerce Holdingu?

Pracovník zákaznické podpory (pro ČR, pro SR) (Liberec)

Jsi komunikativní a rád/a mluvíš s lidmi? Tak pojď pracovat k nám na zákaznický servis. Aktuálně totiž hledáme nové kolegy nebo kolegyně pro Customer servis pro ČR a slovensky hovořící kolegy pro SR. Nejsme Call centrum, nejsme jen operátoři, u nás toho zajišťujeme mnohem víc…

Nabízíme ti pestrou a zajímavou práci na HPP nebo DPP v moderním a dynamickém oboru, pod známou a úspěšnou značkou. Budeš pracovat v příjemné atmosféře v centru Liberce, poskytneme ti rozmanité příležitosti pro seberealizaci, osobní růst a rozvoj. Zajistíš si slušný výdělek odpovídající odvedené práci. Nastoupit u nás můžeš IHNED!

Cloud admin

Budujeme evropské e-shopy pro specializované vertikály výrobků. Jdeme ruku v ruce se současnými trendy a požadavky zákazníků. Stále věříme ve vysoký potenciál e-commerce. Jde o miliardový segment, který roste v dlouhodobém horizontu, a ještě nedosáhla svého maxima. Vytvořili jsme vlastní platformu, díky které sdílíme klíčové aktivity. Nad tím, máme tým špičkových odborníků. Přidej se k nám!

Samostatná/samostatný účetní

Do našeho finančního týmu hledáme zkušenou samostatnou účetní nebo zkušeného samostatného účetního. Pokud máš zkušenosti se samostatným vedením účetnictvím firmy a hledáš uplatnění v oboru účetnictví/finance v Praze, pak ti je naše nabídka šitá přesně na míru!

Vedoucí směny (Rudná u Prahy)

Pro náš logistický tým hledáme zkušeného kandidáta na pracovní pozici Vedoucí směny.

Frontend developer – kodér

Do našeho IT týmu aktuálně hledáme zkušené FRONTEND DEVELOPERY. Chceš se podílet na vývoji nových projektů a zlepšovat stávající řešení? Potom to pojď zkusit k nám! Nabízíme zajímavou a různorodou práci na HPP nebo na ŽL v dynamicky rostoucí firmě, moderně zařízené prostředí a přátelský kolektiv, rozmanité příležitosti pro osobní růst a rozvoj a možnost seberealizace. Pracujeme s rozmanitým portfoliem e-shopů s jedinečnými příběhy, práce u nás je pestrá a zajímavá. Máme výhodu silného povědomí o značce u odborné veřejnosti a podporu a moderní zázemí Rockaway. Pracujeme v týmech vyvíjejících se agilně.

Pracovník skladu – Rudná u Prahy

Jsme E-commerce Holding a rychle rosteme. Prodáváme zboží přes internet. Módu a doplňky, kosmetiku, věci pro děti, snowboardy a další sportovní zboží. Našim zákazníkům chceme nabídnout nejlepší servis. Zvládnete to?

Programátor/programátorka webových aplikací – VIVANTIS, práce z domova (celá ČR)

Hledáme programátora nebo programátorku pro externí spolupráci na vývoji a úpravách XHTML, CSS, Javascript kódu webových aplikací, především e-shopů.

STÁLE HLEDÁME TALENTOVANÉ LIDI. JSI JEDNÍM Z NICH? POŠLI NÁM PŘIHLÁŠKU NEBO NÁM O SOBĚ DEJ JEN VĚDĚT.

Kontaktuj – Markéta Osičková

Vyhledat

najděte vše, co Vás zajímá …

Kontaktujte nás

využijte jeden ze způsobů níže …

Na Hřebenech II 1718/8
140 00 Praha