CZ
Volné pozice 

Volné pozice

Vedoucí směny a Teamleader skladu.

Pro náš logistický tým hledáme zkušené kandidáty na pracovní pozice Vedoucí směny a Teamleader skladu.

Pracovník zákaznického servisu (HPP, DPP) – LIBEREC

Jsi komunikativní a rád/a mluvíš s lidmi? Tak pojď pracovat k nám na zákaznický servis. Aktuálně totiž hledáme kolegy nebo kolegyně pro Customer Servis. Nejsme Call centrum, nejsme jen operátoři, u nás toho zajišťujeme mnohem víc…

Obchodní manažer Prodeti.cz (kategorie dětského pokoje a doplňků)

Prodeti.cz je jeden z nejrychleji rostoucích eshopů pro naše nejmenší. Na eshopu najdete od oblečení, plenky až po hračky, zkrátka úplně všechno co potřebujete aby vaše děti byly co nejspokojenější. Nově prodeti.cz nabízí vybavení dětských pokojíků a právě pro tento segment hledáme vás!

Jsou pro Vás děti inspirací na každém kroku? Komunikace je pro Vás hra, kterou vždycky vyhrajete? Když se rozjedete, jste k nezastavení? Cítíte se nejlíp na svém vlastním písečku? Pak se vám v Prodeti.cz bude líbit.

Central Procurement Buyer (Nákupčí)

Chceš se realizovat v oblasti logistiky a nákupu? Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni se zájmem o tuto oblast na pozici Central Procurement Buyer.

Central Procurement Assistant

Chceš se realizovat v oblasti logistiky? Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni se zájmem o tuto oblast na pozici Central Procurement Assistant.

Datový analytik

Zajímá tě E-commerce a rád analyzuješ data? Pak jsi náš člověk. Do Business Intelligence týmu hledáme datového analytika. Děláme in house řešení pro E-commerce holding – nejvýznamnějšího hráče v tuzemském internetovém obchodu. Ve zkratce – jsme velké nákupní centrum, kde najdeš plno e-shopů, koupíš, co tě napadne a to vše z pohodlí gauče. U toho chceš/musíš být!

Příručí (řidič/řidička) pro Kolonial.cz

Hledáte nové uplatnění? Nebaví vás trávit každý den na stejném místě? Rádi byste ráno skočili do auta a vydělávali si jeho řízením? Pokud jste zdatný řidič/řidička a jste z Prahy a okolí, pak máme místo právě pro vás.

EXCELentní asistent/ka nákupu v BIG BRANDS

Máš rád/a věci pod kontrolou a pečlivost je vaše druhé já? EXCELentní triky sypete z rukávu? Parádně kouzlíte s fotkami? Pak vám suma hlásí BIG BRANDS. BIG BRANDS je online nákupní klub a právě hledáme nového kolegu na pozici Asistent/ka do oddělení nákupu. Chybí nám číselný alchymista, který s přehledem zkrotí tabulky a pomůže mít vše pod kontrolou od kampaně až po seznamy designových kousků.

Tester

Čím dál tím víc nákupů se přesouvá na internet a E-commerce Holding má ambici stát se největším internetovým obchodním centrem. Už teď patříme mezi nejvýznamnější hráče v tuzemském internetovém obchodu a to jsme sotva začali. Určitě znáte Koloniál, CZC nebo Parfemy.cz, i ty patří k nám. Chceš se podílet na rozvoji E-commerce Holdingu?

TREASURY CONTROLLER

Baví tě ekonomika a práce s čísly vůbec? Máš již nějakou praxi s treasury? Chceš budovat svoji kariéru v této oblasti? Pak právě pro tebe je určena naše nabídka. Pro posílení našeho finančního týmu totiž hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Treasury controller v Praze.

Pracovník zákaznické podpory (pro ČR, pro SR) (Liberec)

Jsi komunikativní a rád/a mluvíš s lidmi? Tak pojď pracovat k nám na zákaznický servis. Aktuálně totiž hledáme nové kolegy nebo kolegyně pro Customer servis pro ČR a slovensky hovořící kolegy pro SR. Nejsme Call centrum, nejsme jen operátoři, u nás toho zajišťujeme mnohem víc…

Nabízíme ti pestrou a zajímavou práci na HPP nebo DPP v moderním a dynamickém oboru, pod známou a úspěšnou značkou. Budeš pracovat v příjemné atmosféře v centru Liberce, poskytneme ti rozmanité příležitosti pro seberealizaci, osobní růst a rozvoj. Zajistíš si slušný výdělek odpovídající odvedené práci. Nastoupit u nás můžeš IHNED!

SAP support

E-commerce Holding se zabývá prodejem zboží přes internet. Největší potenciál vidíme v zajímavých a neobvyklých kategoriích zboží, které velké obchodní domy přehlížejí. Chceme dělat věci jinak, být kreativní. Věříme, že s kvalitním zákaznickým servisem, dobrou nabídkou a špičkovými službami můžeme rozvířit stojaté vody české i evropské e-commerce. Přidej se k nám! Náplň práce: first level … Pokračování textu SAP support

Cloud admin (DevOps)

Budujeme evropské e-shopy pro specializované vertikály výrobků. Jdeme ruku v ruce se současnými trendy a požadavky zákazníků. Stále věříme ve vysoký potenciál e-commerce. Jde o miliardový segment, který roste v dlouhodobém horizontu, a ještě nedosáhla svého maxima. Vytvořili jsme vlastní platformu, díky které sdílíme klíčové aktivity. Nad tím, máme tým špičkových odborníků. Přidej se k nám!

Zástupce vedoucí marketingu – VIVANTIS (Chrudim)

Jsi zapálený/á do internetového marketingu a chceš získat práci v tomto atraktivním oboru? Nyní máš příležitost! VIVANTIS hledá marketingového nadšence, který umí nacházet souvislosti.

Technical Web Analyst

We build up European e-shops for specialized verticals of products. We go hand in hand with present trends and customer demands. We still believe in high potential of e-commerce. It is about a billion dollar segment which has been growing in the long term and has not yet reached its maximum. We have formed our own platform, thanks to which we share the key activities. Above that, we have the team of top professionals which is quite unique in our county.

HTML Email Developer

We build up European e-shops for specialized verticals of products. We go hand in hand with present trends and customer demands. We still believe in high potential of e-commerce. It is about a billion dollar segment which has been growing in the long term and has not yet reached its maximum. We have formed our own platform, thanks to which we share the key activities. Above that, we have the team of top professionals which is quite unique in our county. Would you like to join us?

Samostatná/samostatný účetní

Do našeho finančního týmu hledáme zkušenou samostatnou účetní nebo zkušeného samostatného účetního. Pokud máš zkušenosti se samostatným vedením účetnictvím firmy a hledáš uplatnění v oboru účetnictví/finance v Praze, pak ti je naše nabídka šitá přesně na míru!

Business Intelligence Specialist

Hledáš důležitý post v oblasti vývoje a budování rozsáhlých technologií spojených s ETL, DWH a BI? SQL jazyk ti nečiní problémy? Jsi absolvent, co se chce vrhnout do práce klidně hned? Nečekej a odpovídej, pokud splňuješ níže uvedené podmínky. Právě takové nyní hledáme!

Vedoucí směny (Rudná u Prahy)

Pro náš logistický tým hledáme zkušeného kandidáta na pracovní pozici Vedoucí směny.

Senior Cloud Admin

Jsme E-commerce holding – společnost, která usiluje o rozvíření stojaté vody české a evropské e-commerce. Chceme dělat věci jinak, být kreativní. Věříme, že s dokonalou technologií, kvalitním zákaznickým servisem a špičkovými službami to dotáhneme daleko. Chceš nám pomoci?

Frontend developer senior (HTML, JS, CSS)

Do našeho IT týmu aktuálně hledáme zkušené FRONTEND DEVELOPERY. Chceš se podílet na vývoji nových projektů a zlepšovat stávající řešení? Potom to pojď zkusit k nám! Nabízíme zajímavou a různorodou práci na HPP nebo na ŽL v dynamicky rostoucí firmě, moderně zařízené prostředí a přátelský kolektiv, rozmanité příležitosti pro osobní růst a rozvoj a možnost seberealizace. Pracujeme s rozmanitým portfoliem e-shopů s jedinečnými příběhy, práce u nás je pestrá a zajímavá. Máme výhodu silného povědomí o značce u odborné veřejnosti a podporu a moderní zázemí Rockaway. Pracujeme v týmech vyvíjejících se agilně.

Pracovník skladu – Rudná u Prahy

Jsme E-commerce Holding a rychle rosteme. Prodáváme zboží přes internet. Módu a doplňky, kosmetiku, věci pro děti, snowboardy a další sportovní zboží. Našim zákazníkům chceme nabídnout nejlepší servis. Zvládnete to?

Programátor/programátorka webových aplikací – VIVANTIS, práce z domova (celá ČR)

Hledáme programátora nebo programátorku pro externí spolupráci na vývoji a úpravách XHTML, CSS, Javascript kódu webových aplikací, především e-shopů.

Front End Developer junior (HTML, JS, CSS)

Do interního týmu sháníme kolegu/kolegyni, který se bude starat o rozvoj a tvorbu nových projektů. Tvojí prací bude tvorba e-shopů a aplikací, které budou uživatelé rádi používat.

STÁLE HLEDÁME TALENTOVANÉ LIDI. JSI JEDNÍM Z NICH? POŠLI NÁM PŘIHLÁŠKU NEBO NÁM O SOBĚ DEJ JEN VĚDĚT.

Kontaktuj – Markéta Osičková

Vyhledat

najděte vše, co Vás zajímá …

Kontaktujte nás

využijte jeden ze způsobů níže …

Na Hřebenech II 1718/8
140 00 Praha
[contact-form-7 id="4" title="Kontakt (CZ)"]