CZ
E-shopy a jejich profil 

E-shopy a jejich profil

Vivantis.cz

Láska na první nákup. Místo, kde seženete vše, co máte rádi a potřebuje. Od milovaného parfému po kabelku, z které nespustíte oči. S láskou opečovávaný projekt. Nový multishop ze začátku roku 2015.

Kolonial.cz

Samé príma extra zboží, vždy čerstvé, jak se sluší a patří. Potraviny, drogerie i pamlsky pro čtyřnohé miláčky. Od půlky roku 2015 už nemusíte chodit do obchodu a tahat se s taškami. Nákup vám přiveze náš příručí uctivě až domů.

Snowboards.cz

Jako vůbec první sportovní e-shop v Česku vznikly Snowboards už v roce 2000. Nejsilnější jsou v zimních sportech, ale válí i v lifestylu. Žerou je všichni, co mají rádi styl a adrenalin. Teď už v 11 státech Evropy. Bodují i vlastní značkou snowboardů a vybavení Westige.

Sporty.cz

Sportují s vámi už od roku 2009. Vítězí šířkou sortimentu a výběrem značek. Aktivní lidé tu najdou tým odborníků vždy připravených poradit a novinky pro všechny trendy sporty od běhání po kayaking.

Proděti.cz

Dětem a rodičům pro radost. Původně nákupní klub, nyní i e-shop pro všechny stávající i nastávající rodiče. Každý den přináší Proděti časově omezené akce na kvalitní a nápadité oblečení, hračky i vybavení. Nově dělají radost mrňatům i za hranicemi.

Bigbrands.cz

První český nákupní klub s módou přináší velké značky za malé ceny. Tvoří ho tým módních nadšenců, kteří se rozhodli něco udělat s omezenou nabídkou a přehnanou cenou oblečení. Lovci stylu ze 3 zemí tu každý den najdou něco nového. 

Hodinky.cz

Největší internetové hodinářství tiká pro své zákazníky už více než 10 let. Jít s dobou díky němu mohou lovci stylu i náročnější klientela. Tisíce modelů téměř od stovky světových značek, příznivé ceny i rychlá dodávka. Ne nadarmo se říká: „Šlape jako Hodinky.cz.“

Krasa.cz

Krása.cz střídá nádheru a hledání je u konce – nejkrásnější internetový obchod. Tisíce položek kosmetiky, parfumerie a dalších produktů pro krásu a zdraví za velice půvabné ceny, s nejkratší dobou dodání a garantovanou kvalitou služeb. Navíc poradna lékařů a kosmetiček zdarma.

Prozdravi.cz

Zelená internetová lékárna. Vše, co děláme, děláme pro vaše pro zdraví. Najdete u nás vitamíny, doplňky stravy, zdravou výživu i přírodní kosmetiku. S hledáním zdraví v přírodě vám pomůže zdarma i naše lékařská poradna.

Sperky.cz

Šperkovnice českého internetu. V bohatém sortimentu najde každý svůj drahokam. Obchod zdobí skvostný zákaznický servis, pro který je každý zákazník poklad. Perličkou je i to, že jsou Šperky zapsané u Puncovního úřadu. 

Rozbaleno.cz

Když rozhoduje cena, ne obal, nikdo to neumí rozbalit jako Rozbaleno. Každý den máme kopu nových pokladů za výrazně nižší ceny, než byste čekali. Každý den rozbalujeme, fotíme, popisujeme, zveřejňujeme, prodáváme, balíme a odesíláme.  Každý den.

Vyhledat

najděte vše, co Vás zajímá …

Kontaktujte nás

využijte jeden ze způsobů níže …

Na Hřebenech II 1718/8
140 00 Praha