CZ
Vedení společnosti 

Vedení společnosti

Tým

 

Jan Jírovec

CEO E-commerce Holding

Jan Jírovec se v prostředí internetu a softwaru pohybuje více než dvanáct let. V minulosti působil v segmentu finančního softwaru ve východní Evropě a severovýchodní Asii jako Business development Manager. Později rozvíjel platební bránu PayU na českém a slovenském trhu. Do skupiny Rockaway přišel z pozice šéfa Allegro Group CZ.
V Rockaway se Jan stará o naplňování dlouhodobé vize a řízení strategických aktivit, současně se ujal vedení projektu E-commerce Holding.

Michal Bareš

Head of Finance

Michal do ECH vstoupil po 21 letech v KPMG, kde působil impozantních 21 let. Na pozici Ředitele auditu měl na starosti vedení sektoru maloobchodu, transportu a udržitelného vývoje. Je absolventem ČVUT a také certifikovaným auditorem.

Martin Katzer

COO

V oblasti e-commerce byznysu a prodeje na dálku má více než 10-ti leté zkušenosti. Do společnosti E-commerce Holding přichází z firmy 4Home, kde zastával pozici generálního ředitele a člena představenstva. Ve vrcholových manažerských pozicích působil úspěšně také ve společnostech Consortio Fashion Group (Halens), Národní pokladnice a member of Samlerhuset Group, Quelle nebo Baumax.

Jaroslav Skoták

Director at Rozbaleno.cz

Jaroslav působil 3 roky jako vedoucí nákupního oddělení pro Českou a Slovenskou republiku v OKAY s.r.o, ČR + SR – příslušenství. Zde měl na starosti komplexní vedení a řízení oddělení nákupu obou zemí, retail i e-shop. Předtím působil 2 roky na postu ředitele společnosti Delta ETS s.r.o., kde se věnoval reorganizaci struktury, vytváření strategie a vedení celé společnosti. Má i téměř 11letou zkušenost na pozici Retail Manažera pro ČR a SR v DOMO service s.r.o. Celou divizi zde vybudoval „z nuly“ do obratu v řádu stovek milionů Kč ročně.

Lukáš Novák

CTO

Lukáš je odborníkem na technologie, většina jeho profesního života se točí kolem nich, zejména těch mobilních. V ECH má nyní na starosti Produkt a IT, které se u e-commerce společnosti prolínají téměř vším. Lukáš také stál u vzniku platformy Wooky, projektu, který se zabývá prodejem elektronických knih, časopisů a audioknih v České a Slovenské republice a spolu s knihkupectvím BUX je jedním z posledních přírůstků do rodiny ECH.

František Peterka

Director at Proděti.cz

František během roku 2013 spoluzaložil e-shop Proděti.cz, na kterém se za tu dobu registrovalo přes 300 tisíc maminek. V září 2014 se Proděti.cz stalo součástí sítě specializovaných e-shopů E-commerce Holding, který spadá pod skupinu Rockaway. František je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a v prostředí internetu se pohybuje přes 14 let. Během své kariéry mimo jiné založil společnost AdMarket, kterou v roce 2011 prodal nadnárodní společnosti Allegro Group, kde posléze působil jako obchodní ředitel.

Martin Průša

Head of Marketing

Martin před nástupem na pozici Head of Marketing v ECH působil tři roky jako Head of Performance Marketing v Netretail Holding B.V. Je odborníkem na digital/online marketing a reklamu.

Martin Rozhoň

Director at VIVANTIS a.s.

Martin dal před dokončením vysoké školy přednost podnikání a založil před 15 lety společnost VIVANTIS a.s., která provozuje například internetové obchody Parfemy.cz, Krasa.cz, Hodinky.cz, Sperky.cz, Modnidoplnky.cz, Prozdravi.cz, Vivantis.cz, Vivantis.sk a další. Má potřebu neustále něco nového tvořit a jeho motem je: štěstí je dělat to, co mě nejvíce naplňuje, jak nejlépe umím.

Štěpánka Vílová

Director at Bigbrands.cz

Štěpánka pracovala několik let na různých marketingových pozicích, než v roce 2010 nastoupila do FashionDays. V této  původem švýcarské společnosti působila pět let. Z pozice Country Managera pro Českou republiku odešla v únoru, aby posílila tým E-commerce Holding a ujala se vedení módní vertikály.

Petr Vyhnálek

Director at Kolonial.cz

V oblasti retailu se Petr pohybuje přes 20 let. Od roku 1994 pracoval pro společnost Globus, kterou od roku 1999 vedl na pozici jednatele. Zastával také pozici viceprezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. V rámci E-commerce Holdingu se Petr ujal vedení projektu online prodeje potravin.

Kontaktujte nás

využijte jeden ze způsobů níže …

Na Hřebenech II 1718/8
140 00 Praha