CZ
Základní informace 

Základní informace

Stavíme evropské e-shopy pro specializované vertikály zboží. Jdeme ruku v ruce se současnými trendy a nároky zákazníků.

V e-commerce stále vidíme velký potenciál. Jde o miliardový segment, který dlouhodobě roste a stále nedosáhl svého maxima. Vedle velkých obchodních domů tu neexistují specialisté na odvětví jako je móda, sport nebo home. To jsou vertikály, ve kterých chceme jako E-commerce Holding uspět.

Vyvinuli jsme vlastní platformu, díky které sdílíme klíčové aktivity. Navíc máme tým skutečných odborníků, který u nás nemá obdoby.

Investoři:

O Rockaway
Skupina Rockaway podnikatele Jakuba Havrlanta se specializuje na internetové projekty, které mají přesah do offline světa a mají šanci změnit uživatelské chování. Prostřednictvím fondu Rockaway Capital otevřeného v roce 2014 plánuje vložit 300 milionů korun do českých i zahraničních projektů z oblasti e-commerce a nových technologií. Během prvního roku působení skupina Rockaway uzavřela 20 investic, ve vlastní režii spustila 5 projektů, spoluvytvořila 550 pracovních míst a její projekty začaly fungovat na 65 trzích.  Pro skupinu Rockaway je E-commerce Holding jednou z klíčových aktivit, kterou v roli CEO vede Jan Jírovec, který zastává i pozici Investment Partner ve skupině Rockaway.

O CZECH MEDIA INVEST
Společnost vznikla za účelem nákupu společnosti CZECH NEWS CENTER (dříve Ringier Axel Springer CZ) a v současnosti je jejím jediným akcionářem. CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím tištěných a online médií oslovuje téměř šest miliónů čtenářů. CZECH NEWS CENTER a. s. nabízí široké portfolio tištěných deníků, časopisů, ale i online magazínů, webových projektů, aplikací či služby virtuálního operátora a tiskáren. V České republice zaujímá CZECH NEWS CENTER a. s. 1. místo a celkově mezi smíšenými vydavateli mu patří druhé místo.  Je vydavatelem tří celostátních deníků, které vycházejí 7krát týdně a patří jim 43 % deníkového trhu.

Vyhledat

najděte vše, co Vás zajímá …

Kontaktujte nás

využijte jeden ze způsobů níže …

Na Hřebenech II 1718/8
140 00 Praha